24SI -
Utakmica Hrvatske nogometne lige između Varteksa i Zadra koja je završena rezultatom 5:2, bila je namještena i zbog toga su kladionice u BiH pretrpjele velike gubitke, tvrdi se u Zagrebu. Naime, za ovu utakmicu dospio je izuzetno visok broj uplata. Upućeni kažu da je najviše uplata bilo na broj golova, a zatim i tačan rezultat meča u Varaždinu.Ne treba zaboraviti da je kvota na sedam i više golova po pravilu 1/17. Cijela operacija krenula je u subotu ujutro oko deset sati u Brčkom kada je u kladionicama zabilježen rekordan broj uplata baš na par Varteks - Zadar. Samo dva sata kasnije, zabilježena je uplata velikih iznosa na taj par u Višegradu, a oko 14 sati i u Foči.
U kladionicama ne žele da govore o detaljima onoga što se događalo u subotu i gubicima koje su pretrpjeli. Iz klubova Varteks i Zadar kratko su poručili da njihova utakmica nije bila namještena.
Prema onome što se nezvanično priča, moguće je da neke kladionice već od iduće sezone izbace klađenje na utakmice Hrvatske nogometne lige.
(san.ba)
24sata.info - Vijesti, gradovi, sport, zabava, tehnologija, lifestyle, kolumne...