Porodica ne može platiti operaciju: Zbog tumora Kinezu brada otekne do veličine košarkaške lopte
(24SI) - 47-godišnji Kinez Chang Du boluje od rijetke vrste tumora zbog koje mu brada otekne i to do veličine košarkaške lopte radi čega proteklih pet godina ne izlazi iz kuće bojeći se reakcije javnosti.
[24 sata info]
Kako javljaju lokalni mediji, ima lijeka za 47-godišnjaka, međutim njegova porodica je presiromašna i ne mogu platiti operaciju na kojoj bi doktori zamijenili njegovu čeljust. Operacija bi koštala oko 5 hiljada funti.
(24sata.info)
Više iz kategorije Zdravlje:
Komentara (0 poslato):
Ukupno:
| Prikazano:
Pošaljite 24sata.info komentar 
UPOZORENJE: Facebook i 24sata.info komentari posjetilaca ne odražavaju stajalište BH Web Portala 24sata.info. Molimo vas da u komentarisanju i/ili razmjeni mišljenja sa drugim posjetiocima obavezno izbjegavate korištenje nepristojnih izraza, psovki i/ili vrijeđanja drugih po bilo kojoj osnovi. BHWP 24sata.info zadržava pravo da obriše komentar bez prethodne najave i objašnjenja, te napominjemo da zbog velikog broja komentara nismo dužni/u mogućnosti obrisati sve komentare koji su u suprotnosti sa nevedenim pravilima. U slučaju zahtjeva od strane zakonom nadležnih službi posjetilac može biti vrlo lako otkriven!
Ocijeni vijest
Facebook preporuke
Anketa: Zdravlje prije svega
Kada ste zadnji put bili kod doktora?











Pošaljite Facebook komentar