Fudbal

Paderborn i Werder su danas remizirali (2:2) u odličnoj utakmici igranoj u okviru 30. kola Bundeslige.
26.04.2015. u 17:33

Stara dama je povela u 35. minuti sjajnim golom Pirla, a domaći su uspjeli prekrenuti golovima Darmiana u 44. minuti i Quagliarelle u 57. minuti.
26.04.2015. u 17:11

Golove su postigli James McCarthy (5.), John Stones (35.) i Kevin Mirallas (74.).
26.04.2015. u 16:41

Nogometni šampion Italije Juventus mogao bi već danas odbraniti titulu, ukoliko pobijede gradskog rivala Torina, a Chievo savlada Lazija u Rimu.
26.04.2015. u 14:10

Nogometni reprezentativac Bosne i Hercegovine i veznjak Rome Miralem Pjanić kazao je da rimski tim mora promijeniti pristup u nastavku sezone nakon poraza od Intera.
26.04.2015. u 13:01

Trener Milana Filipo Inzagi najvjerovatnije će biti smijenjen zbog loših rezultata, ali i zbog toga što su fudbaleri otvoreno stali protiv njega.
26.04.2015. u 12:52

Fudbaleri Intera savladali su Romu s 2:1 u susretu 32. kola italijanske Serie A.
25.04.2015. u 23:44

- Barcelona šest kola prije kraja španskog prvenstva zauzima prvo mjesto sa 78 bodova, dva više od Real Madrida
25.04.2015. u 22:00

- Trener Chelseaja Jose Mourinho istakao je da je Chelsea od prvog dana ove sezone najbolji engleski tim izrazivši nadu da će to potrajati do kraja sezone
25.04.2015. u 21:45

Fudbaleri Crvene zvezde i Partizana odigrali su bez golova u 148. vječitom derbiju na stadionu "Rajko Mitić", u 24. kolu Jelen Superlige.
25.04.2015. u 21:00

Bayern je u 30. kolu Bundeslige slavio (1:0) protiv Herthe, a jedini pogodak na utakmici djelo je reprezentativca Njemačke Bastiana Schweinsteigera.
25.04.2015. u 20:20

Carlo Ancelotti nada se da će se povrijeđeni Gareth Bale i Karim Benzema oporaviti do prve utakmice Real Madrida u polufinalu Lige prvaka protiv Juventusa 5. maja, ali navodi da će Luka Modrić najvjerovatnije propustiti obje utakmice.
25.04.2015. u 15:33

Trener Juventusa Massimiliano Allegri kazao je da bi vezni igrač Paul Pogba mogao biti spreman za uzvratnu utakmicu polufinala Lige prvaka protiv Real Madrida na Santiago Bernabeu.
25.04.2015. u 14:48

Jedan od najboljih bosanskohercegovačkih fudbalera svih vremena Hasan Salihamidžić, bivša zvijezda velikana Bayerna iz Minhena i Juventusa iz Torina, istakao je da je priželjkivao žrijeb polufinala Lige prvaka u kojem se neće sastati njegovi bivši klubovi.
25.04.2015. u 12:51

Europski nogometni auditorij se i dalje divi igri Bayerna, ima onih koji tvrde da će bavarska mašina poslije Porta da "počisti" Barcelonu, ali legendarni Franz Beckenbauer pokušav stati na loptu.
25.04.2015. u 12:22