FOTO: Wayne Rooneyju presađena kosa već sijedi pa je mora bojiti u crno
(24SI) - Fudbaler je u junu prošle godine bio na presađivnju kose.
[24 sata info]
Na taj potez se odlučio jer ga je živciralo što je sa 25 godina bio ćelav kao starac. Wayne Rooney prijatelje na Twitteru odmah je pitao da mu preporuče neki dobar gel za kosu, a novu kosu toliko dotjeruje da se čak odlučio i obojiti u crno.

Novu boju kose i frizuru začešljanu na stranu 'isfurao' je dok je sa suprugom Coleen (25) išao u pozorište. Kosu je obojio navodno zato što mu je nova kosa koju su mu presadili počela sijediti, prenosi 24sata. Doktori kažu da sijede nisu ništa neuobičajeno kod presađivanja kose. Nekima nakon presađivanja kosa sijedi nekoliko mjeseci, a kod nekih puno duže tako da je neizvjesno dokad će se Wayne 'furati' na crnog gavra.
(24sata.info)
Više iz kategorije Fudbal:
Komentara (0 poslato):
Ukupno:
| Prikazano:
Pošaljite 24sata.info komentar 
UPOZORENJE: Facebook i 24sata.info komentari posjetilaca ne odražavaju stajalište BH Web Portala 24sata.info. Molimo vas da u komentarisanju i/ili razmjeni mišljenja sa drugim posjetiocima obavezno izbjegavate korištenje nepristojnih izraza, psovki i/ili vrijeđanja drugih po bilo kojoj osnovi. BHWP 24sata.info zadržava pravo da obriše komentar bez prethodne najave i objašnjenja, te napominjemo da zbog velikog broja komentara nismo dužni/u mogućnosti obrisati sve komentare koji su u suprotnosti sa nevedenim pravilima. U slučaju zahtjeva od strane zakonom nadležnih službi posjetilac može biti vrlo lako otkriven!











Pošaljite Facebook komentar