Premijer liga BiH

Posljednja dva susreta 7. kola nogometne BHT Premijer lige na rasporedu su danas.
14.09.2014. u 12:40

Sjajan derbi odigrali su Čelik i Sarajevo, utakmica je završena rezultatom 1:1. Utakmica nam je donijela sve što može ponuditi derbi, pregršt prilika, golove i borbenu igru na terenu.
13.09.2014. u 21:04

Zrinjski je do vodstva stigao u 36. minuti susreta kada je Brkić srušio Crnova, a Nikolić je bio siguran sa jedanaest metara.
13.09.2014. u 20:11

U uvodnim minutama utakmice Drina je imala više od igre, te je nakon jednog centaršuta u 17. minuti Filip Kostić ostao usamljen u šesnaestercu Travnika, te matirao Nurkovića.
13.09.2014. u 18:14

Nakon što je jučer Olimpic - pobijedio Mladost s 3:0 u prvom susretu 7. kola BHT Premijer lige Bosne i Hercegovine, danas je na rasporedu pet mečeva, a sutra se igraju dva.
13.09.2014. u 13:56

Bosna i Hercegovina nije se osramotila na Svjetskom prvenstvu u Brazilu, piše u UEFA godišnjaku "Evropski fudbal".
13.09.2014. u 10:40

U prvoj utakmici sedmog kola nogometne Premijer lige BiH Olimpic je danas na Otoci pobijedio Mladost iz Velike Obarske s 3:0 (1:0). Golove su postigli Danijal Brković (3.), Sulejman Smajić (8.) i Dalibor Pandža (90.).
12.09.2014. u 18:54

U okviru 7. kola BHT Premijer lige BiH nogometaši bijeljinskog kluba „Radnik“ i tuzlanske „Slobode“ odigrat će utakmicu na Gradskom stadionu u Bijeljini.
12.09.2014. u 17:27

Fudbaleri Željezničara sutra na stadionu ''Grbavica'' dočekuju ekipu Viteza, u susretu 7. kola BHT Premijer lige Bosne i Hercegovine.
12.09.2014. u 15:18

Nogometaši Sarajeva u subotu na BiIinom polju gostuju protiv ekipe Čelika u 7. kolu BH Telecom Premijer lige BiH.
12.09.2014. u 12:31

Nakon pauze u nogometnim prvenstvima zbog odigravanja prvog kola kvalifikacija za evropsko prvenstvo 2016. godine u Francuskoj, utakmicom Olimpic - Mladost danas se nastavlja BHT Premijer liga Bosne i Hercegovine.
12.09.2014. u 10:55

Sarajevo će u nastavak sezone ući sa nova dva velika pojačanja.
12.09.2014. u 09:24

Prvi meč u petak od 16 sati na Otoci igraju Olimpic - Mladost.
11.09.2014. u 22:35

Nastavljaju se problemi za premijerligaške klubove zbog neisplaćenih dugova pojedinim igračima.
10.09.2014. u 12:24

Večeras je na stadionu Asim Ferhatović Hase odigran posljednji susret šestog kola BHT Premijer lige Bosne i Hercegovine između Sarajeva i Travnika.
31.08.2014. u 22:09