Reakcije iz Slovenije: "Sanaderove izjave su prešle granicu normalnog političkog govora"
(24SI) - Što se mene tiče, evidentno je da je Ivo Sanader podnio ostavku zbog velike količine problema koje je vrlo korektno nabrojao predsjednik Stjepan Mesić prilikom predaje mandata gospođi Jadranki Kosor, kazao je Ivo Vajgl, predsjednik vanjskopolitičkog odbora slovenskog parlamenta.
[24 sata info]
"Smatram da ne bi imalo smisla da mi, komšije, sada tu nešto dodajemo jer bi ispalo da smo opaki. Mi bismo naravno željeli da Hrvatska ima što manje problema. Ali ove optužbe na adresu Slovenije, a još više na adresu Evrope za neevropsko ponašanje, prešle su svaku mjeru ozbiljnosti i dobrog ukusa", kazao je Vajgl, te dodao:
"Naravno da gospodin Sanader nema licencu za evropsko ponašanje nego je baš svojim neevropskim ponašanjem doveo do toga da problemi koji su bili rješivi, nisu riješeni na vrijeme. A ove posljednje izjave prešle su granicu normalnog političkog govora. To je sada politička groteska".
(24sata.info)
Više iz kategorije Regija:
Komentara (1 poslato):
Pošaljite 24sata.info komentar 
UPOZORENJE: Facebook i 24sata.info komentari posjetilaca ne odražavaju stajalište BH Web Portala 24sata.info. Molimo vas da u komentarisanju i/ili razmjeni mišljenja sa drugim posjetiocima obavezno izbjegavate korištenje nepristojnih izraza, psovki i/ili vrijeđanja drugih po bilo kojoj osnovi. BHWP 24sata.info zadržava pravo da obriše komentar bez prethodne najave i objašnjenja, te napominjemo da zbog velikog broja komentara nismo dužni/u mogućnosti obrisati sve komentare koji su u suprotnosti sa nevedenim pravilima. U slučaju zahtjeva od strane zakonom nadležnih službi posjetilac može biti vrlo lako otkriven!
Ocijeni vijest
Facebook preporuke
Anketa: Vijeće ministara
Politički lideri "šestorke" u BiH su se dogovorili?











Pošaljite Facebook komentar