Početak | Vijesti | Regija | Podgorica: Petogodišnja djevojčica se otrovala alkoholom i antidepresivima

Podgorica: Petogodišnja djevojčica se otrovala alkoholom i antidepresivima

Veličina slova: Standardna veličina slova Srednja veličina slova Najveća veličina slova
image Ilustracija / 24sata.info

(24SI) - Ljekari Odjeljenja intenzivne njege u podgoričkoj Dječjoj bolnici bore se za život petogodišnje djevojčice M.M. iz Nikšića, koja se, kako se sumnja, otrovala alkoholom i tabletama-antidepresivima.

 [24 sata info] 

Djevojčica je, kako prenose podgorički mediji, u nesvjesnom stanju primljena u nikšićku bolnicu, odakle je hitno prevezena u Klinički centar u Podgorici. Istraga će utvrditi kako je djevojčica došla do alkohola i tableta, prenosi Blic.

(24sata.info)


 
Podijeli sa drugima: Podijeli sa drugima

Pošaljite Facebook komentar

Prijavite se na feed ovog komentara Komentara (0 poslato):

Ukupno: | Prikazano:

Pošaljite 24sata.info komentar Pošaljite komentar


UPOZORENJE: Facebook i 24sata.info komentari posjetilaca ne odražavaju stajalište BH Web Portala 24sata.info. Molimo vas da u komentarisanju i/ili razmjeni mišljenja sa drugim posjetiocima obavezno izbjegavate korištenje nepristojnih izraza, psovki i/ili vrijeđanja drugih po bilo kojoj osnovi. BHWP 24sata.info zadržava pravo da obriše komentar bez prethodne najave i objašnjenja, te napominjemo da zbog velikog broja komentara nismo dužni/u mogućnosti obrisati sve komentare koji su u suprotnosti sa nevedenim pravilima. U slučaju zahtjeva od strane zakonom nadležnih službi posjetilac može biti vrlo lako otkriven!
VIJESTI DANA | 24-satni pregled
  • Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
  • print Verzija za štampu
Ocijeni vijest
0
Facebook preporuke
Anketa: Vijeće ministara
Politički lideri "šestorke" u BiH su se dogovorili?
Deutsche Welle