Početak | Zabava | Showbusiness | Zana Marjanović: "Angelina mi je prijateljica, podrška i uzor"

Zana Marjanović: "Angelina mi je prijateljica, podrška i uzor"

Veličina slova: Standardna veličina slova Srednja veličina slova Najveća veličina slova
image Zana Marjanović / 24sata.info

(24SI) - Angelina Jolie dodijelila joj je glavnu ulogu u svom filmu 'U zemlji krvi i meda', a mlada glumica njome je u potpunosti impresionirana, a priznaje i kako ima veliku tremu pred zagrebačku premijeru 17. februara.

 [24 sata info] 

Glavna uloga u režiserskom prvijencu Angeline Jolie 'U zemlji krvi i meda' pripala je upravo sarajevskoj glumici Zani Marjanović. Tu 28-godišnju glumicu hrvatska je publika upoznala kao konobaricu Selmu u serijalu 'Lud, zbunjen, normalan', a u novom filmu dobila je ulogu muslimake Ajle.
'Uskoro me čeka premijera filma u Sarajevu pa u Zagrebu i priznajem da imam tremu kao što sam imala na njujorškoj premijeri gdje su me gledali roditelji', rekla je Zana za Gloriju. Angelinom je impresionirana, a postale su i prijateljice.

'Ona je snažna i inspirativna osoba, puna ljubavi prema ljudima, velika mi je podrška u mojim projektima. Sprijateljile smo se i Angelina je postala moj uzor, tako da razmišljam uokviriti jednu njenu fotografiju i staviti je na svoj radni stol', rekla je oduševljena Zana.žAngelinin film otvorio joj je mnoga vrata pa je tako prošle godine u Londonu snimila film 'Broken' sa Timom Rothom.

'Provela sm dva mjeseca u Londonu, a Tim Roth mi je već na prvoj probi rekao: 'Ja znam kako je u Londonu kad si sam. Molim te, nemoj sama lutati, nego me nazovi kad želiš da odemo zajedno na večeru', govori Zana, prenosi Tportal.

U vezi je sa sarajevskim režiserom Emirom Kapetanovićem koji joj je, kaže, najveća podrška. Izvrsno kuha i priznaje kako najviše novca troši na hranu jer je prava gurmanica. Sanja o kući na Lastovu u kojoj se opušta i nalazi mir.

(24sata.info)


 
Podijeli sa drugima: Podijeli sa drugima

Pošaljite Facebook komentar

Prijavite se na feed ovog komentara Komentara (1 poslato):

Amna 09. 02. 2012. • 12:12
avatar
Najbolja ambasadorice naše zemlje..sretno Zana i u budućem radu :)
Ocijeni kao dobar komentar Ocijeni kao loš komentar
0
Ukupno: 1 | Prikazano: 1 - 1

Pošaljite 24sata.info komentar Pošaljite komentar


UPOZORENJE: Facebook i 24sata.info komentari posjetilaca ne odražavaju stajalište BH Web Portala 24sata.info. Molimo vas da u komentarisanju i/ili razmjeni mišljenja sa drugim posjetiocima obavezno izbjegavate korištenje nepristojnih izraza, psovki i/ili vrijeđanja drugih po bilo kojoj osnovi. BHWP 24sata.info zadržava pravo da obriše komentar bez prethodne najave i objašnjenja, te napominjemo da zbog velikog broja komentara nismo dužni/u mogućnosti obrisati sve komentare koji su u suprotnosti sa nevedenim pravilima. U slučaju zahtjeva od strane zakonom nadležnih službi posjetilac može biti vrlo lako otkriven!
VIJESTI DANA | 24-satni pregled
  • Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
  • print Verzija za štampu
Sve o temi
Ocijeni vijest
2.33
Anketa: Eurosong 2012
Kakav uspjeh bh. pjesma "Korake ti znam" može ostvariti na takmičenju u Azerbejdžanu?
Facebook preporuke